Powrót do aktualności

Jubileuszowe stypendium FAJ przyznane

Jubileuszowy konkurs stypendialny dla studentów, którzy oprócz nauki stawiają na dzielenie się swoją wiedzą z innymi został rozstrzygnięty. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

 

Jubileuszowy konkurs stypendialny FAJ miał na celu nie tylko uświetnienie obchodów 10-lecia istnienia Fundacji Aleksandra Jabłońskiego, ale przede wszystkim docenienie oraz wsparcie rozwoju studentów wykazujących aktywność w obszarze promocji i popularyzacji nauk ścisłych.

Do konkursu zostało zakwalifikowanych 5 zgłoszeń spełniających warunki formalne. Wnioski zostały ocenione przez komisję konkursową w składzie:

  • dr hab. Anna Bartkiewicz, prof. UMK - WFAiIS UMK,
  • dr Anna Szkulmowska - WFAiIS UMK, była prezes zarządu FAJ,
  • dr Karolina Słowik - WFAiIS UMK,
  • dr hab. Jacek Matulewski, prof. UMK - WFAiIS UMK, członek zarządu FAJ,
  • dr Justyna Cembrzyńska - prezes zarządu FAJ.

Tytuł laureata konkursu oraz jednorazowe stypendium w wysokości 1 000 zł zdobył Pan Artur Twarowski

Wyrazy uznania należą się również wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu, gdyż nadesłane zgłoszenia były na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. Niezmiernie nas cieszy fakt, że na naszym wydziale są osoby, które czują ducha Fundacji i dla których popularyzacja jest bliska sercu.

Gratulujemy!

 

Fundatorem nagrody była Fundacja Aleksandra Jabłońskiego oraz darczyńcy, którzy w okresie wrzesień-grudzień 2019 wsparli swoimi datkami tę inicjatywę. Dziękujemy!

Regulamin Konkursu

Powrót do aktualności